Zakup wyposażenia dla Kliniki Transplantologii


Uprzejmie informujemy, że w tym roku zakupiliśmy kilka niezbędnych rzeczy dla Kliniki Gastroenterologicznej i Transplantologii z darowizn wpłaconych na tę Klinikę.

Zakupione rzeczy to:

Niszczarka Fellowes 79 Ci - kosz 1200 zł

Rzutnik - koszt 500 zł

Dodatkowo jesteśmy w trakcie zakupienia mebli do sal dla  Kliniki Transplantologii na łączną kwotę 6809 zł. 

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za okazaną pomoc. Dzięki Waszemu wsparciu możemy ulepszać jakość i pracę na naszych Klinikach i w naszym szpitalu.

 


Zakup sprzętu dla Kliniki Gastroenterologii


Uprzejmie informujemy, że w styczniu 2017 roku zakupiliśmy odczynniki i kalibratory do badań laboratoryjnych dla Kliniki Gastroenterologii z darowizn wpłaconych dla Fundacji z przeznaczeniem na tą właśnię Klinikę. Kwota zakupu to 11 332 zł. 

W styczniu Fundacja zakupiła dla tej Kliniki lodówkę i szafę chłodniczą do przechowywania leków dla pacjentów za kwotę 8067 zł

Klinika Gastroenterologii zakupiła także dla swojej kliniki dwa zestawy komputerów za cenę 5800 zł również z darowizn wpłaconych na Fundację.

Daczyńcom bardzo dziękujemy. Dzięki Waszemu wsparciu ulepszamy pracę naszych Klinik i naszego Szpitala.

 


Święta Bożego Narodzenia 2016


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Przyjaciołom, Pacjentom oraz ich Rodzinom życzenia - by Chrystus narodził się w Państwa sercach, a także spokojnej, rodzinnej atmosfery w gronie najbliższych i oczywiście dużo zdrowia i radości w nadchodzącym 2017 roku.

Zarząd i wolontariusze Fundacji


Strony